MENÜ

Four Seasons Yatak


0.00

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Sağlıklı yaşamın en önemli unsurlarından olan uyku kalitesi rahat bir yatakla ölçülür. Bu anlayışla yola çıkan Bellona, çiftlerin uyku esnasında dönüşlerinden etkilenmemeleri için Pocket Yay sistemi ve yüksek yoğunluklu sünger katmanları ile buluşturarak ekstra konfor ve maksimum hava geçirgenliğini bir araya getiriyor. Pamuk ve yün gibi doğal malzemeler kullanılarak hazırlanan ve ihtiyaç olması halinde kolayca değiştirilebilen iki yüzeyindeki şiltesi yazın pamuklu yüzey, kışın yünlü yüzey kullanılarak tek yatakta dört mevsim rahatlık sunuyor.

Four Seasons yatakta kullanılan bir tarafı sert, bir tarafı yumuşak katman özelliği ve Pocket yay sistemi ile tek yatakta dört farklı konfor sunuyor.

Four Seasons yatağımızın kışlık yüzeyinde kullanılan yünlü kumaş ve dolgu malzemeleri doğal bir sıcaklık oluşturur ve iyi bir nem yönetme özelliğine sahiptir.

Yazlık yüzeyde kullanılan Cooler Teknolojili kumaş ve pamuklu dolgu malzemeleri, çok yüksek ısı akış kapasitesine sahiptir ve serin bir uyku ortamı oluşturarak sıcak yaz günlerinde rahatça uykuya dalmaya yardımcı olur.

Doğal yapısı sayesinde yatağın hava sirkülasyonunu maksimum düzeye çıkarır ve vücut ısısını dengelemeye yardımcı olur.

Four Seasons Yatağın her iki yüzeyinde bulunan fermuar uygulaması ile kolayca takılıp çıkarılan yünlü - pamuklu şilteler, kuru temizleme özelliği sayesinde yatağın uzun yıllar temiz kalmasını sağlar ve uzun ömürlü kullanım avantajı sunar.

000

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

EVİMPARK BELLONA

İyi ki ona rastladım...