MENÜ

Twinstar Yatak


0.00

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Sağlıklı bir hayatın olmazsa olmazı rahat bir yataktır. Transform teknolojisi kullanılarak üretilen Twinstar Yatak, orta sert ve yumuşak yatak sevenlere rahat bir uyku ortamı sağlamayı amaçlıyor. Yumuşak dokulu örgü kumaşı ile görsel zenginlik sunan Twinstar, konforu ve şıklığıyla uyku kalitenizi üst düzeye çıkarıyor.

Uyku konforunuzu olduğu kadar vücut sağlığınızı da düşünen Bellona, geliştirdiği Transform Yay Teknolojisi ile uyku alışkanlıklarınıza yepyeni bir boyut kazandırıyor.

Transform tekonolojisinde kullanılan yay sistemleri vücut eğrilerini her noktadan destekleyerek rahat bir uyku ortamı vadediyor. Sıradan yaylara göre daha esnek yapıya olan bu yay teknolojisi, yatağın yüzeyine çok daha fazla sayıda destek sağlayarak vücudu birçok noktadan desteklemeyi amaçlıyor. Daha çok desteklenen vücut daha rahat bir uyku çekiyor ve güne daha zinde uyanıyor.

Twinstar Yatağın üst yüzeyinde kullanılan fermuar uygulaması ile kolayca takılıp çıkarılan şilte, kuru temizleme özelliği sayesinde yatağın uzun yıllar temiz kalmasını sağlar ve uzun ömürlü kullanım avantajı sunar.

000

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

EVİMPARK BELLONA

İyi ki ona rastladım...