MENÜ

Yoga Rhythm Yatak


0.00

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Kaliteli bir yaşam için dinlenmiş bir beden ve zihin şart, bunun içinse rahat bir uyku çok önemli. Vücut uyurken kendini yenilemek ve bir sonraki güne hazır olmak için enerjiye ihtiyaç duyar. Gün içinde yorulan bedenimizin ve zihnimizin kendini yenilemesi için sıradan bir yatak yerine, konforlu bir yatak tercihi çok önemlidir.

 

Mükemmel bir uyku deneyimi için geliştirdiğimiz Yoga Rhtyhm Yatak; dünyanın en gelişmiş yay sistemi olan Pocket yay ve yüksek yoğunluklu sünger katmanı ile uyku konforunu en üst düzeye çıkarıyor.

Bellona 5 bölgeli pocket yay ve 5 bölgeli sünger teknolojisi ile vücudun belli noktalarına ekstra destek sağlayarak, kusursuz bir uyku deneyimi sunmayı amaçlamıştır. Yatak üzerinde ekstra konfor sağlayan fermuarlı ped uygulaması yatağın uzun yıllar temiz kalmasını sağlar ve uzun ömürlü kullanım avantajı sunar.

Yatak kumaşında kullanılan Yogarhtyhm teknolojisi hücre yenilenmesine katkı sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir. Yatak kumaşına apre ile verilen bu teknolojide özel partiküller kullanılmış olup, bu sayede hücre aktivitesinin desteklenmesine katkı sağlanır.

Yatağın yüzeyini kaplayan Yogarhtyhm teknolojili örgü kumaş, kenar fitil uygulamaları ile görsel zenginlik sağlanmıştır.


 

000

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

EVİMPARK BELLONA

İyi ki ona rastladım...