MENÜ

Yogaflex Yatak


0.00

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Yoğun iş temposu ve yaşam tarzı, düzensiz uyku, yorgunluk ve halsizliğe sebebiyet verir. Güne yenilenmiş ve dinlenmiş başlamak için vücudun rahatlamasına yardımcı olacak bir yatağa ihtiyaç vardır. Mükemmel uyku konforu sunmak amacıyla yola çıkan Bellona, yatak sektöründe yepyeni bir teknoloji kullanarak YogaFlex Yatağı tasarlamıştır.

Bellona, yataklarında ilk kez kullanılan Megacell Sünger teknolojisi ile sünger yatak tercih eden müşterilerine yaylı yatak konforu sunmayı amaçlamıştır. Yatağın orta katmanında kullanılan Megacell teknolojisi vücudun her noktadan desteklenmesini sağlar, özel yapısı sayesinde uyku sırasındaki dönüşlerde yaylı yatak konforu sunar.

Bir tarafı sert, bir tarafı yumuşak özellikte tasarlanan YogaFlex yatağımızın yumuşak yüzeyinde Visco sünger, sert yüzeyinde Hybrid sünger kullanılmıştır.

Yumuşak yüzeyli visco sünger katmanı, vücudun her noktadan desteklenmesini amaçlar ve uyku esnasında gerçekleşen dönme hareketlerinin azalmasına ve kısa süreli uyanmaların önlenmesine yardımcı olur.

Sert yüzeyli Hybrid sünger teknolojili katmanı sert bir zeminde uyumayı tercih edenlerin ihtiyacına yönelik tasarlanmıştır. Kullanılan dolgu malzemeleri ve Megacell sünger teknolojisi sayesinde iki farklı konforun bir arada sunulduğu YogaFlex Yatak, farklı uyku ihtiyaçlarına tek bir yatakta cevap vermektedir.

Yatak kumaşında kullanılan Yogarhthym teknolojisi, hücre yenilenmesine katkı sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir. Yatak kumaşına apre ile verilen bu teknolojide özel partiküller kullanılmış olup, bu sayede hücre aktivitesinin desteklenmesine katkı sağlanır. Yumuşak tuşeli özel örgü kumaşı, fermuarlı kılıf özelliği sayesinde ihtiyaç olması halinde yıkanabilir. Uzun yıllar ilk günkü gibi hijyenik ve tertemiz bir uyku ortamı sunar.


 


000

BUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

EVİMPARK BELLONA

İyi ki ona rastladım...